vineri, decembrie 2, 2022

Cine au fost premianții Galei Club Antreprenor – Ediția a VI-a, 3 martie 2022

Must Read

Club Antreprenor – revistă de educație, cultură și acțiune antreprenorială a organizat joi, 3 martie 2022, ediția a VI-a a Galei Club Antreprenor.

Partenerii evenimentului desfășurat la hotelul Marshal Garden din București au fost: FAN Courier; Paradise Tour; Cabinet de Avocat Oana Anghel; Plush Bio; Editura Integral; Schlumberger; Happy for ever by Andreea; Smell Orient; Jovial Beauty Salon; AIPROM (Asociația Industriei de Protecția Plantelor din România); Garanti BBVA România; Cabinet de Avocat Ianul Alexandra; NeaKaisa.ro; Dr. Vet Clinic; Shireen Hanandeh Group.

Cu acest prilej a fost lansată publicația Club Antreprenor, ediția a VI-a.

Club Antreprenor, ediția a VI-a, martie 20202

Dorim să le transmitem aprecierile noastre tuturor participanților la această Gală și tuturor celor care au contribuit la apariția ediției cu numărul 6 a publicației Club Antreprenor.

Înaintea ceremoniei de premiere a fost o sesiune de mesaje din partea partenerilor. Au susținut mesaje următorii:

Emanuela ANTON, Managing Partner, Paradise Tour

Oana ANGHEL, Avocat Titular, Cabinet de Avocat Oana Anghel

Laura SARDESCU, Fondator, NeaKaisa.ro

Ioana MARINESCU, Fondator, Plush Bio

Alexandra IANUL, Fondator și Managing Partner, Cabinet de Avocat Ianul Alexandra

Neculai MIHAI, Managing Partner, FAN Courier

Premianții:

Cabinet Individual de Avocatură Curpaș Florian Cristian – Premiul pentru calitatea serviciilor juridice oferite antreprenorilor

Surdu Intermed – Premiul pentru excelență în transporturi și pentru aportul semnificativ în dezvoltarea partenerilor de afaceri

Mădălin Surdu, Manager General

Adrian Vodislav, Managing Partner, PadelMania – Premiul pentru contribuția la promovarea sportului în România

Adrian Vodislav, Managing Partner, PadelMania

Sergiu Nedelea, Fondator, Winetaste School – Premiul pentru promovarea vinului românesc și pentru contribuția la dezvoltarea profesiei de somelier

Sergiu Nedelea, Fondator, Winetaste School

Farmacia Al Shefa – Premiul pentru excelență în farmacie

Doamna Viorela Tircomnicu, Fondator, Farmacia Al Shefa

H. ESSERS – Premiul pentru excelență în transporturi și logistică

Studio ae – Premiul pentru excelență în arhitectură și viziune pentru reabilitarea și realizarea unor clădiri sustenabile

Elena Ștefănescu, Fondator, Studio ae

Artsani – Premiul pentru 20 de ani de excelență în bricolaj şi materiale de construcţii

3R Green – Premiul pentru excelență în activitatea de colectare și transport a deșeurilor reciclabile

htss – Premiul pentru eficiența soluțiilor medicale oferite medicilor, farmaciștilor și pacienților

Libra Internet Bank – Premiul pentru 25 de ani de excelență în banking

Octavian Hera, Director Marketing, Libra Internet Bank

Cabinet de Avocat Ianul Alexandra – Premiul de excelență în consultanța de business

Enviro Pack Consulting – Premiul pentru eficiența campaniilor de informare și conștientizare a populației privind importanța colectării și reciclării deșeurilor de ambalaje

Ioana Rădulescu, Marketing & CSR Manager, Enviro Pack Consult

Sixense România – Premiul pentru cele mai inovatoare soluții în managementul și transformarea digitală a infrastructurii de transport

Mariana Garștea, CEO, Sixense România

FRIGO Consult Tehnic AB – Premiul pentru excelență în industria frigului și în sistemele de refrigerare industrială

Adrian Bălăoi, Director General, FRIGO Consult Tehnic AB

Ioana Marinescu, Fondator, Plush Bio – Premiul pentru măiestria în fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice

Ioana Marinescu, Fondator, Plush Bio

BENCOMP – Premiul pentru cercetare și inovare în producția de profile din lemn compozit

Radu Andrei, Director Comercial, Bencomp

Romania Green Building Council (Consiliul Român pentru Clădiri Verzi) – Premiul pentru contribuția la transformarea industriei construcțiilor și la dezvoltarea unei noi generații de clădiri verzi

Andrei Botiș, Președinte, Romania Green Building Council (Consiliul Român pentru Clădiri Verzi)

NeaKaisa.ro – Premiul pentru inventivitate și ingeniozitate în business

Laura Sardescu, Fondator, NeaKaisa.ro

Cabinet de Avocat Oana Anghel – Premiul pentru suportul în dezvoltarea afacerilor cu capital românesc

Oana Anghel, Avocat Titular, Cabinet de Avocat Oana Anghel

AIPROM (Asociația Industriei de Protecția Plantelor din România) -Premiul pentru contribuția la educarea fermierilor și la creșterea producțiilor agricole

Gabriela Dumitru, Coordonator Comunicare, AIPROM

JTI România – Premiul pentru creșterea constantă a exporturilor și pentru contribuția la reducerea deficitului comercial

 

Alice Taudor, Communications Manager, JTI România

Garanti BBVA – Premiul pentru parteneriatul sustenabil cu IMM-urile românești

 

Bilge Demirer, Director General Adjunct, Garanti BBVA Romania

FAN Courier – Premiul pentru contribuția la dezvoltarea start-up-urilor din România

Mihai Neculai, Managing Partner, FAN Courier
Dragoș Anastasiu, Președinte, ReThink România și Neculai Mihai, Managing Partner, FAN Courier

ReThink România – Premiul pentru viziune și tenacitate antreprenorială, precum și pentru eforturile de modernizare a societății românești

Dragoș Anastasiu, Președinte, ReThink România

Shireen Hanandeh, Fondator Eros Group (România) și Grafica Group (Dubai) – Premiul pentru excelență în management și antreprenoriat

Shireen Hanandeh, Fondator Eros Group (România) și Grafica Group (Dubai)

Filmul Galei poate fi urmărit la linkul de mai jos:

 

- Advertisement -spot_img

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest News

Le Carrousel și Revista Patronatului Român organizează, în data de 8 decembrie 2022, evenimentul “De BINE 22.23.01 4Q&A”

Revista Patronatului Român și Le Carrousel organizează joi, 8 decembrie 2022, evenimentul de business de sfârșit de an “De...
- Advertisement -spot_img

Mai multe articole ca acesta

- Advertisement -spot_img