miercuri, iunie 12, 2024

Evenimente Club Antreprenor

Necesitatea clauzei de arbitraj în contractele de achiziții publice – 13 iunie 2024

Curtea de Arbitraj București, Club Antreprenor și Ziarul Pozitiv organizează joi, 13 iunie 2024, conferința cu tema „Necesitatea clauzei de arbitraj în contractele de achiziții publice”. Înregistrează-te acum! Evenimentul desfășurat cu sprijinul Camerei de Comerț și Industrie București, va avea loc în Aula Carol I,...

Forumul antreprenorilor din sectorul agricol și industria alimentară – Ediția a IV-a, 18 iunie 2024

Club Antreprenor și Ziarul Pozitiv organizează marți, 18 iunie 2024, cea de-a patra ediție a Forumului antreprenorilor din sectorul agricol și industria alimentară. Evenimentul va avea loc în Aula Carol I, situată la Etajul 2 al Palatului Camerei de Comerț și Industrie...

Impactul fiscalității asupra antreprenorilor – Ediția a III-a, 27 iunie 2024

Club Antreprenor și Ziarul Pozitiv organizează joi, 27 iunie 2024, cea de-a treia ediție a conferinței cu tema „Impactul fiscalității asupra antreprenorilor”. Evenimentul va avea loc Aula Carol I, situată la Etajul 2 al Palatului Camerei de Comerț și Industrie București,...

Invitație la Gala Ziarul Pozitiv – Ediția 1, 30 mai 2024, Palatul CCIB

Pe data de 30 mai 2024, Ziarul Pozitiv te invită la un eveniment extraordinar: Gala ZiarulPozitiv.ro - o ceremonie de recunoaștere și apreciere a excelenței din comunitatea noastră. Detalii: https://ziarulpozitiv.ro/gala-ziarul-pozitiv-editia-i-30-mai-2024-palatul-camerei-de-comert-si-industrie-bucuresti/ Program 16:00 - 17:00: Welcome Champagne 17:00 - 17:15: Îți prezentăm...

Smart chess for smart business – Sâmbătă, 19 octombrie 2024

Club Antreprenor, Ziarul Pozitiv și Revista Patronatului Român organizează sâmbătă, 19 octombrie 2024, concursul de șah pentru amatori - „Smart chess for smart business”. Evenimentul se va desfășura în Sala de Bal, situată la etajul al 3-lea al Palatului Camerei de...

Galerie foto și video – eveniment: Întreabă un expert – Sfaturi Esențiale pentru Oamenii de Afaceri și Echipele lor; Ghidul Antreprenorului, 16 mai 2024

Dynamic Business Connections, Club Antreprenor și Ziarul Pozitiv au organizat evenimentul: Întreabă un expert – Sfaturi Esențiale pentru Oamenii de Afaceri și Echipele lor; Ghidul Antreprenorului ― 16 mai 2024 Vă mulțumim pentru participare și vă mai așteptăm cu alte ocazii în cadrul activităților...

Întreabă un expert – Sfaturi Esențiale pentru Oamenii de Afaceri și Echipele lor; Ghidul Antreprenorului ― 16 mai 2024

Dynamic Business Connections, Club Antreprenor și Ziarul Pozitiv organizează joi, 16 mai 2024, prima ediție a evenimentului „Întreabă un expert - Sfaturi Esențiale pentru Oamenii de Afaceri și Echipele lor; Ghidul Antreprenorului”. Acesta va avea loc Aula Carol I,...

Prezentări, foto, video și apariții media – eveniment: Cum reducem fenomenul contrafacerilor? – Ediția a IV-a, 14 mai 2024

AIPROM (Asociația Industriei de Protecția Plantelor din România), ClubAntreprenor.ro și ZiarulPozitiv.ro au organizat conferința: Cum reducem fenomenul contrafacerilor? – Ediția a IV-a, 14 mai 2024 Vă mulțumim pentru participare și vă mai așteptăm cu alte ocazii în cadrul activităților noastre! De asemenea, mulțumim partenerilor: Camera de...

Cum reducem fenomenul contrafacerilor? – Ediția a IV-a, 14 mai 2024

AIPROM (Asociația Industriei de Protecția Plantelor din România), Club Antreprenor și Ziarul Pozitiv organizează marți, 14 mai 2024, cea de-a IV-a ediție a conferinței cu tema „Cum reducem fenomenul contrafacerilor?”. Evenimentul va avea loc în Sala de bal, situată la...

Laura SARDESCU, Co-Fondator, NeaKaisa.ro este vorbitor la evenimentul “Întreabă un expert – Sfaturi Esențiale pentru Oamenii de Afaceri și Echipele lor; Ghidul Antreprenorului”

Bio Laura Sardescu, Cofondator & Director General Neakaisa.ro Laura Sardescu este un cofondator din ecommerce care pare diferit de ceilalți. Pentru că ia business-ul în serios, dar reușește să fie și relaxată atunci când vorbește despre el. A început la...
- Advertisement -RoHealth

Latest News

Ștefan Mandachi și Iancu Guda organizează un maraton gratuit, pentru antreprenori

Ștefan Mandachi și Iancu Guda, împreună cu un profesor universitar doctor, organizează un maraton de business și mindset, de...
- Advertisement -TermeneRO Informații firme Verifică asociații și administratorii oricărei companii
- Advertisement -Ziarul Pozitiv RO
- Advertisement -Abonament anual 12 luni la Club Antreprenor și Ziarul Pozitiv
- Advertisement -reclamaTa advertisement oferta advertising Club Antreprenor revista evenimente